PTF

W sobotę 19 stycznia w naszej szkole odbył się 52 Międzyszkolny Opolski Turniej Fizyczny. W pierwszym etapie uczestniczyło 37 uczniów. Najliczniejszą grupę stanowili reprezentanci Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych
w Nysie. Oprócz nich przybyli również uczniowie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, Zespołu Szkół Ogólnokształcących Carolinum a także trzech uczniów z naszej szkoły. Po pierwszym etapie uczestnicy konkursu mogli posłuchać i zobaczyć prezentację pana Adama Linka pt. "(Po)kręcone pole magnetyczne", dotyczącą zjawisk związanych 
z indukcją elektromagnetyczną za pomocą gadżetów fidget spinner
z przymocowanymi magnesami.fi

 

Do drugiego etapu, który odbył się tego samego dnia zakwalifikowała się czwórka uczniów (ex aequo):

  1. Agnieszka Klecza z Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie,

  2. Damian Kociołek z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego,

  3. Tomasz Gzyl oraz Mateusz Diedzic z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Carolinum.

Gratulujmy i życzymy dalszych sukcesów.