zd1

23 marca odbył się w naszej szkole Dzień Otwartych Drzwi. W tym dniu można było zwiedzać nasze szkoły, rozmawaiać z nauczycielami, dyrekcją, uczniami, można było oglądać pracownie i specjalnie dla gości przygotowane pokazy, gry, wystawy, itp. O godzinie 10 Ksiądz Dyrektor Henryk Wolff przywitał licznie zgromadzonych w kaplicy rodziców, uczniów i innych zainteresowanych, następnie Pani Dyrektor Dorota Oślizło w krótkiej prezentacji przedstawiła walory naszych szkół i zaprosiła do swobodnego zwiedzania. Wszyscy chcieliśmy się pokazać z jak najlepszej strony; w gabinetach przedmiotowych przygotowano wystawy, pokazy, doświadczenia, prezentacje i wiele innych ciekawych propozycji. W bibliotece swoje prace fotograficzne zaprezentowała Maja Kaczmarzyk. Również w bibliotece można było podziwiać talenty muzyczne rodzeństwa Kingi i  Wojciecha Janczarów  w koncercie smyczkowym. W sali gimnastycznej swe talenty przedstawiali nasi najlepsi sportowcy. Na strudzonych zwiedzaniem czekały ciasteczka z kawą lub herbatą. Mamy nadzieję, że większości zwiedzających nasze szkoły przypadły do gustu.

zd2

zd3zd5zd4